piątek, maja 9

wooden box- inspiration nr 2....in the office

Przejrzałam wiele zdjęć na Pinterest, które ukazywały stylowo urządzone miejsca do pracy. Oczywiście najbardziej podobają mi się te w stylu skandynawskim, z dominacją bieli, fajnych gadżetów, niebanalnych posterów. Ja nie mam mojego osobistego miejsca do pracy. Tak zwany gabinet zajmuje mój R. Syn ma swój pokój z wielkim biurkiem, a ja tak naprawdę pracuję w salonie, a z laptopem chodzę po całym mieszkaniu. Myślałam nawet , aby zaaranżować sobie takie miejsce w sypialni, ale trochę mi szkoda zabierać przestrzeń i stawiać na siłę niezbyt duże biurko.
A marząc o moim "home office" widzę to tak.... 


Szklane kasetki mają otwierane wieczko i można tam włożyć jakieś obrazki. Ja po raz kolejny posłużyłam się katalogiem Madam Stoltz:-)
No i sama nie wiem....
A może jednak pokombinować z tym moim osobistym biureczkiem???
A Wy macie swoje prywatne biuro w domu?? 
pudełko tu
szklana kasetka tu
szyld tu
szablon HOME tu
Pozdrawiam i dużo słoneczka w weekend:-)))

6 komentarzy:

 1. No to wstrzeliłyśmy się z tematem :D Mi najabrdziej spodobał się ten drewniany organizer :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja swoje kata niestety nie posiadam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale to wszystko ładne! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urządzenie miejsca do pracy to bardzo ważna rzecz, bo w końcu o to chodzi, żeby nam się miło pracowało :)))Mi podobnie jak Tobie podobają się te w stylu skandynawskim, z dominacją bieli...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też przymierzam się do biureczka w naszym trzecim, jak na razie wolnym, pokoju. Tylko mąż ociąga się z uporządkowaniem tego pokoju ze swoich gratów :) Myślę,że fajnie mieć taki własny kąt...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam i właśnie upiększam moje miejsce na kompa. Już większość pomalowana, zostało mi tylko szlifowanie i lakierowanie. Przez brak stałego stabilnego miejsca, rozwaliłam mój pierwszy laptop. Z obecnym staram się nie podróżować za bardzo po mieszkaniu. Znalazłam w IKEA wąskie biureczko-stolik, takie akurat na laptopa i znalazłam kącik w salonie żeby go postawić. za dużo nie mogę na nim ustawić, więc aranżuję ścianę nad biureczkiem. Pewnie za tydzień-dwa pokarzę.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...