środa, listopada 11

Ponowne otwarcie sklepu redecor.pl

Listopad to miesiąc kiedy zaczynam się przestawiać z pory jesiennej na porę zimową. Na zewnątrz powoli znikają kolory i robi się szaro . Dni są coraz krótsze i coraz więcej czasu spędzamy w domu.Ja już zrezygnowałam z częstych joggingów na dworze i ograniczam się do mojego zestawu ćwiczeń, który kilka lat temu wyselekcjonowałam z ćwiczeń proponowanych przez Ewę Chodakowską.
Ostatnie dni są szczególnie" depresjogenne". Całodobowa szaruga i deszcz. Kolor nieba i ogołocone gałęzie, minimalizm i pewna surowość natury przypominają mi styl skandynawski tak bliski mojemu gustowi. Lubię wprowadzać jego elementy w moim otoczeniu. Jeszcze nie udało mi się zaadoptować go we wszystkich wnętrzach, ale pewne akcenty są widoczne. Najbardziej skandynawska jest sypialnia...białe ściany, skóra na podłodze, drewno i inne detale. Wiele z nich pochodzi właśnie z naszego sklepu a ich producentami są skandynawski projektanci wnętrz tacy jak Madam Stoltz, Krasilnikoff czy Ib Laursen..
Przerwa w funkcjonowaniu sklepu spowodowała, że mamy jeszcze unikatowe artykuły z poprzednich kolekcji ...według mnie są one zdecydowanie lepsze niż niektóre nowości no i ceny są znacznie atrakcyjniejsze. Niestety nie wszystkie marki wyceniają swoje rzeczy na polskie kieszenie.
Aby zobrazować Wam elementy stylu skandynawskiego z mojego domu, umieszczam dziś kilka migawek...dość dawno tego nie robiłam, więc zapraszam serdecznie.


Nie wszystkie pomieszczenia są spełnieniem moich marzeń, ale remont to coś czego wystrzegam się jak ognia. Unikając bałaganu i kosztów trzymam się powiedzenia, że diabeł tkwi w szczegółach i wystarczy kilka detali, odpowiednia kolorystyka, aby stworzyć wymarzony nastrój.

Jeśli Wy również macie ochotę na delikatny lifting przed świętami to zapraszam do sklepu http://redecor.pl/
Teraz życzę Wam odpoczynku i miłego dnia. Gosia

6 komentarzy:

 1. Skandynawskie dodatki, mimo że z pozoru takie surowe, bardzo ocieplają wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I potrafią sprawić że są wbrew pozorom bardzo przytylne☺

   Usuń
  2. I potrafią sprawić że są wbrew pozorom bardzo przytylne☺

   Usuń
 2. świetne są takie poduchy, najlepiej jeszcze robione ze starych swetrów :) a na smutaśny humor o tej porze roku polecam witaminke d3 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z porady skorzystam..trzeba jakoś przetrwać do wiosny☺

   Usuń
 3. Przed świętami przyda się lekko stuningować salon :) Uwielbiam czas oczekiwania na gwiazdkę która coraz bliżej
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...