piątek, listopada 28

 Cykl postów z wykorzystaniem projektów domów ze strony         
projekty domów | extradom
to kilka słów o moich marzeniach, o budynkach, które mogłyby stać się moim domem. Podobno taka afirmacja pomaga, warto marzyć i warto wierzyć.
Niestety realia są takie, że jestem mieszczuchem, mieszkam w dużym mieście, gdzie ziemia pod zabudowę jest bardzo droga. Odpada życie na wsi, bo zbyt wiele spraw trzyma mnie w mieście i nie byłabym w stanie ogarnąć tego logistycznie.
Ale taki mały domek , gdzieś poza miastem?????
A oto propozycja takiego domu

Malutki domek, niczym z bajki. Położony w pięknej okolicy, zachęci nas do spacerów i przebywania na powietrzu. Po co nam wielkie metraże, skoro wyjeżdzając poza miasto nastawiamy się głównie na przebywanie na świeżym powietrzu. 
My już przerabialiśmy temat działek. Nie chciałabym mieć na na wsi wielkiego domu, który trzeba za każdym razem posprzątać.
W tym projekcie bardzo podoba mi się jasne , naturalne drewno połączone z szarą dachówką. Ciekawy jest również pomysł z okiennicami, które dodają uroku.

Projekt domu Gajowo 5dwsProjekt domu Gajowo 5dws
Na parterze jest pokój z kominkiem i aneksem kuchennym oraz łazienka. 
Jesienno zimowe klimaty nastrajają mnie bardzo skandynawsko, dlatego też oczami wyobraźni widzę tu skóry rozłożone przed kominkiem, drewniane ławy, poroże na ścianach. Kanapy naprzeciw kominka nakryte są licznymi kocami i wszędzie jest mnóstwo poduch:-)))
Łazieneczka jest urządzona w stylu łaźni szwedzkiej, drewno, naturalne materiały kilka delikatnych drucianych koszy na akcesoria.
Weekendowy wypad poza miasto nie ma służyć gotowaniu, więc mała kuchnia jak najbardziej wystarczy mi na szybki obiad lub podgrzanie tego , co można zabrać z domu.1 łazienka: 3,89 m2
2 pokój + kuchnia: 17,13 m2

Poddasze zajmuje jedna sypialnia, choć miejsca jest tu znacznie więcej. Wszelkie skosy można wykorzystać na szafki, poukładać tam kosze, kufry, czy półki z książkami. Małe pomieszczeni są znacznie bardziej przytulne niż ogromne połacie, które zwykle stwarzają uczucie chłodu i surowości.


1 pokój: 13,11 m2 (23,63 m2)
Mały domek pozwala również na wygospodarowanie większej części ziemi  na posiadanej działce.Można posadzić więcej kwiatów, dobudować altanę, stworzyć kącik rekreacyjny lub ogródek warzywny. Należy pamiętać o jednej podstawowej zasadzie- jak najwięcej czasu na zewnątrz!!!
Wszelkie szczegóły i cenę projektu znajdziecie tu:
gajowo-5dws-KRP1669

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszystkie miłe życzenia pod ostatnim postem.
Gosia

1 komentarz:

  1. Marzenia sa ,aby je spełniać:)) My też kiedyś mieliśmy marzenie,dom:)) I teraz się spełnia,warto marzyć:))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...